UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Франківську презентували перший в Україні підручник "Література та інклюзія"

У читальному залі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Франка відбулася презентація підручника "Література та інклюзія". Це перший такий в Україні видавничий проєкт на інклюзивну художню літературну тематику

У Франківську презентували перший в Укра…

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА, пише Depo.Прикарпаття.

Автори підручника - викладачки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника – докторка філологічних наук, доцентка, професорка кафедри педагогіки початкової освіти педагогічного факультету Ольга Деркачова та кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри фахових методик і технологій початкової освіти педагогічного факультету Соломія Ушневич. 

У підручнику йдеться про ту інклюзивну літературу, ті твори, у яких героями є люди з інвалідністю. Авторки чітко розмежували зарубіжну та українську інклюзивну літературу, насамперед, щоб показати, що у вітчизняних творах також порушують проблематику людей з особливими потребами. 

"Цей підручник – це не лише можливість ознайомитися з найновішими здобутками зарубіжної та української інклюзивної літератури. У перспективі – це плідна співпраця зі студентами на рівні написання бакалаврських, магістерських робіт, робота з вивчення функціональних методик та формування індивідуальних підходів у роботі з дітьми з інвалідністю", – розповіла доцентка Соломія Ушневич.  

Особливість підручника "Література та інклюзія" в тому, що до кожної теми є QR-коди, за якими ховаються живі письменницькі історії, музика та фільми. Також в книзі є методичний навігатор, який пропонує різні стратегії аналізу художнього твору.

Нагадаємо, у Франківську покажуть світлини переможців фотоконкурсу від Вікіпедії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"