У Франківську покажуть світлини переможців фотоконкурсу від Вікіпедії
Українська частина міжнародного фотоконкурсу проводиться громадською організацією "Вікімедіа Україна"
- Прикарпаття
-
20 лютого 2020 09:57

В Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відкриється фотовиставка найкращих світлин української частини "Вікі любить пам’ятки 2019" — найбільшого у світі міжнародного фотоконкурсу, пише Depo.Прикарпаття з посиланням на "Галку".
Фотовиставка розпочнеться 20 лютого о 18:00. Відразу після відкриття фотовиставки о 18:30 розпочнеться концерт музичного колективу "Львівське фортепіанне тріо" Львівської національної філармонії. Відвідучі зможуть подивитися ТОП-10 фотографій-переможців минулорічного конкурсу "Вікі любить пам’ятки", а також по 7 світлин, що перемогли у спецномінаціях "Єврейська спадщина" та "Млини". Вхід вільний для всіх охочих. Виставка триватиме до 5 березня.
Фотовиставка "Вікі любить пам’ятки" в Івано-Франківську проходитиме за підтримки Івано-Франківської обласної організації УТОПІК (Українське товариство охорони пам’яток і культури).
Українська частина міжнародного фотоконкурсу проводиться громадською організацією "Вікімедіа Україна". У 2019 році фотозмагання пройшло вже ввосьме. Головна мета проєкту — отримати якомога більше світлин пам’яток культурної спадщини для ілюстрування ними Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони інтернет-користувачів з усього світу.
Конкурс "Вікі любить пам’ятки" проходив протягом вересня 2019 року. За цей період учасники завантажили понад 31 тисячу світлин, на яких зображено понад 11 тисяч пам’яток культурної спадщини. У спецномінації "Єврейська спадщина" взяли участь понад 60 конкурсантів, що завантажили понад 1200 світлин більше ніж 350 об’єктів. У дебютній спецномінації "Млини" 60 учасників подали на конкурс 851 фотографію 184 млинів. У 2020 році конкурс також пройде у вересні.
Нагадаємо, як на Прикарпатті діти ходять до школи 10 км через гори, ліс і сніги.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:40Удар по Прикарпаттю: пошкоджена церква та потерпіла
- 11:36Меблі з бонусом: 28-річний прикарпатець віз у дивані партію AirPods Max
- 22:24Депутати з Івано-Франківська звернулися до Зеленського з вимогою змінити Конституцію для заборони абортів
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 08:155-річного хлопчика, якого шукали на Прикарпатті понад 3 доби, знайшли (ВІДЕО) Відео
- 21:51На Прикарпатті 5-річного хлопчика шукають рятувальники чотирьох областей ФОТО Відео
- 10:31Зникнення дитини на Прикарпатті: Масштабні пошуки тривають вже дві доби
- 21:11Самовар зі старовинними монетами намагався вивезти з України житель Франківщини ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 09:49На Прикарпатті всю ніч тривали пошуки 5-річного хлопчика, що заблукав у лісі ФОТО
- 21:43У Франківську горів склад в пів тисячі квадратних метрів (ФОТО) ФОТО
- 22:47Військовий, на якого напали в Івано-Франківську, прокоментував інцидент
- 23:55В Івано-Франківську двоє невідомих напали на військовослужбовця: його доправили до лікарні
- 18:41На Прикарпатті чоловіка засудили до 4 років ув’язнення за неправдиве мінування ринку
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 10:29 В Івано-Франківську спецслужби РФ планували теракт, завербувавши 15-річну школярку. Дівчина звернулася до СБУ ФОТО
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування