UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Калуська районна ТВК змінила межі виборчих округів

Відбулося засідання Калуської районної ТВК, на якому було утворено 6 виборчих округів з виборів депутатів до районної ради

Калуська районна ТВК змінила межі виборч…

Калуська районна територіальна виборча комісія змінила межі територіальні виборчих округів  з організації та проведення виборів до районної ради. При цьому кількість виборчих округів не змінилася. За роз’ясненнями щодо переформатування округів представники Громадянської мережі ОПОРА звернулися до голови Калуської районної ТВК  Мирослава Кузя, пише Depo.Прикарпаття з посиланням на сайт мережі.

6 вересня відбулося засідання Калуської районної ТВК, на якому було утворено 6 виборчих округів з виборів депутатів до районної ради. Постанова про утворення виборчих округів була оприлюднена на офіційному сайті Калуської РДА 7 вересня.

8 вересня Калуська районна ТВК засідала знову та внесла зміни у постанову від 6 вересня. Цими змінами виборчі округи були переформатовані. Їхня кількість не змінилася.

Згідно з рішенням ТВК від 6 вересня, на території Калуської міської об’єднаної територіальної громади створено два виборчі округи з виборів Калуської районної ради – п’ятий і шостий. Верхнянська, Войнилівська і Новицька ТГ разом з Брошнів-Осадською ТГ увійшли до складу четвертого виборчого округу.

8 вересня ТВК змінила межі виборчих округів на території Калуша і Калуського району. Калуську ОТГ розбили на три частини, одна з них разом з Брошнів-Осадською ТГ увійшла до четвертого виборчого округу, друга — разом із Новицькою ТГ — до п’ятого виборчого округу, а третя — разом із Верхнянською і Войнилівською ТГ — до шостого. Постанову, станом на 10 вересня, не оприлюднили на офіційних сайтах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"