UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вздовж Бурштинського водосховища влаштовують безкоштовні екскурсії

Безкоштовну екскурсію вздовж Бурштинського водосховища можна замовити на вихідні у Галицькому національному природниму парку

Вздовж Бурштинського водосховища влаштов…

Про це йдеться у повідомленні Галицького НПП, пише Depo.Закарпаття.

Безкоштовну екскурсію вздовж Бурштинського водосховища можна замовити на вихідні у Галицькому національному природниму парку. Ознайомить з орнітофауною водно-болотного угіддя  заступник директора з наукової роботи Галицького НПП Володимир Бучко.

Еколого-пізнавальний маршрут розпочинається поблизу автостоянки Бурштинської ТЕС, на березі водосховища (яке входить до складу Галицького НПП без вилучення у землекористувачів), де в період міграцій та зимівлі скупчується значна кількість водоплавних птахів різних видів.

Тут обладнано оглядовий майданчик з інформаційними стендами та лавочками для короткотермінового відпочинку. Туристи можуть скористатися оптичними приладами придбаними за кошти донаторів в рамках проекту. На стендах розміщено інформацію про: важливе господарське та природоохоронне значення водосховища; орнітофауну цієї водойми; birdwatching, як різновид екологічного туризму; маршрут та правила поведінки підчас екскурсії.

У репродуктивний період цікавою для відвідування будуть оглядовий майданчик поблизу колонії сірих чапель у лісовому масиві парку та Касова гора – природна перлина заходу України.

Маршрут на Касову гору пролягає у 36 кварталі Бурштинського лісництва. Унікальні лучно-степові ділянки з „червонокнижними" рослинами, рідкісні види птахів: лунь польовий, сорокопуд сірий, деркач та комах – дибка степова, нічниця велика. Пам’ятний хрест воякам УПА та криївка.

Маршрут промаркований. Колір марки: в лісовому масиві зелено-білі смуги, на горі – "каменями-вказівниками".

Нагадаємо, стало відомо, де зможуть жити тварини з державних цирків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"