UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Влада Франківська хоче розпочати будівництво школи у Чукалівці за 35 млн грн

Відповідно до тендерної документації, будівництво НВК у Чукалівці має завершитися до кінця 2021 року. Тривалість будівництва 16 місяців, тобто роботи планують розпочати не пізніше вересня цього року

Влада Франківська хоче розпочати будівни…

Управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради оголосило тендер на будівництво навчально-виховного комплексу у селі Чукалівка з очікуваною вартістю 34 779 275 гривень, пише Depo.Прикарпаття з посиланням на "Курс".

Споруджувати НВК планують на базі незавершеної середньої школи по вулиці Шкільна, 9а.

Оголошення закупівлі видається дивним з двох причин. По-перше, село Чукалівка належить до Тисменицького району, і процес приєднання до Івано-Франківської ОТГ ще не завершений. По-друге, з огляду на скрутне фінансове становище і борги міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків при прийнятті бюджету-2020 обіцяв не розпочинати нових об’єктів, поки не завершать і не розрахуються за ті, які вже в роботі.

Спорудження НВК передбачене на ділянці 1,3 га. На земельній ділянці розташована недобудована школа на 11 класів. Збудувати за кошти міста планують дитячий дошкільний комплекс та навчальний. Будівництво пройде у дві черги.

Перша  черга (10 місяців) передбачає будівництво двоповерхового навчально-виховного комплексу в складі: дитсадка на 55 місць; шкільного підрозділу (4 класні приміщення на 80 учнів); модульної котельні; модульної трансформаторної підстанції; благоустрою, інженерних мереж.

Під благоустроєм мається на увазі облаштування спортивної зони, господарської зони тощо. А також насадження дерев та кущів, влаштування газонів та квітників.

Друга черга (6 місяців) передбачає нове будівництво спортивної зали, в якій мають бути облаштовані роздягальні, обладнані індивідуальними шафами, апаратом для сушіння волосся.

Відповідно до тендерної документації, будівництво НВК у Чукалівці має завершитися до кінця 2021 року. Тривалість будівництва 16 місяців, тобто роботи планують розпочати не пізніше вересня цього року.

Раніше Івано-Франківська міська громада отримала висновок облдержадміністрації щодо приєднання Чукалівської сільської ради. Остаточні рішення про приєднання Чукалівки до Івано-Франківської ОТГ мають прийняти на сесіях цих рад. Проте через карантин поки невідомо, коли зможуть зібратися депутати.

Нагадаємо, на Прикарпатті середня зарплата становить 9095 гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"