Убив колишню дружину та скоїв самогубство: На Франківщині стався "смертельний" конфлікт
Правоохоронці встановлюють обставини трагедії
- Прикарпаття
-
1 жовтня 2021 11:14

Вчора, 30 вересня, до поліції надійшло повідомлення від 72-річного мешканця Печеніжинської територіальної громади про те, що колишній 45-річний зять вбив його дочку. Про це Depo.Прикарпаття повідомили у поліції області.
На місце події негайно виїхали керівництво обласної поліції, слідчо-оперативна група, слідчі слідчого управління та інспектори-криміналісти.
"В ході проведення першочергових слідчих дій правоохоронці встановили, що 45-річний прикарпатець прийшов до помешкання колишньої дружини, де на ґрунті довготривалих неприязних відносин вчинив конфлікт. У ході сварки зловмисник витягнув ніж та завдав ним декілька ударів 45-річній жінці в ділянку спини, від яких вона померла на місці події. Після скоєного чоловік вчинив самогубство, спричинивши собі смертельне ножове поранення", - йдеться у повідомленні поліції.
Слідчі розпочали два кримінальні провадження за умисне вбивство, одне з яких з відміткою "Самогубство". На даний час призначено проведення ряду експертиз.
Правоохоронці встановлюють обставини трагедії.
Нагадаємо, в Івано-Франківську чоловіки стріляли у перехожиш з пістолета.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття
Всі новини на одному каналі в Google News
- 16:40На Прикарпатті на хабарі від ухилянта погорів депутат тцк-шник
- 11:50На Прикарпатті детектив НАБУ на службовому авто потрапив у ДТП
- 13:34На Прикарпатті зафіксували землетрус
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 20:20Рятувальники на Франківщині загасили пожежу площею в 9 тис. кв. м, яка виникла на місцях обстрілу
- 10:29В школах та садочках Калуша на Прикарпатті призупинили навчання після нічної атаки
- 08:56Росіяни вдарили по об'єкту інфраструктури на Прикарпатті, спалахнула пожежа ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців
- 21:24Правоохоронець з Прикарпаття тогрував інформацією з закритих баз даних
- 17:10У Карпатах прикордонники знайшли рештки двох людей ФОТО
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 12:16Карпати засипало снігом 24 серпня (ВІДЕО) Відео
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній
- 09:02"УЗ" змінює розклад поїздів у 8 областях (СПИСОК)