UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Косівській міській раді виявленно мільйонні порушення

Серед зловживань аудитори зафіксували, що у Косові організації завищували вартість матеріалів, кількість послуг, розмір середньомісячної заробітної плати, не оплачували в повному обсязі оренду комунальних приміщень тощо

У Косівській міській раді виявленно міль…

Як інформує Depo.Прикарпаття з посиланням на "Суспільне", мільйонні порушення Косівської міської ради виявило під час перевірки управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області. Про це повідомив депутат Косівської міської ради Володимир Зузяк. За словами депутата, інформацію щодо результатів перевірки він отримав після відповідного запиту в управління.

Серед зловживань аудитори зафіксували, що у Косові організації завищували вартість матеріалів, кількість послуг, розмір середньомісячної заробітної плати, не оплачували в повному обсязі оренду комунальних приміщень, купували устаткування за гроші міського бюджету та не використовували їх тощо.

Ревізію фінансово-господарської діяльності Косівської міськради за період з першого квітня 2016 по 30-те жовтня 2019 рр було проведено у четвертому кварталі 2019 року. Контрольний захід провели з 21.10.2019 по 03.01.2020 рр., з перервою з 04.11.2019 по 04.12.2019 року. Результати перевірки посадові особи підписали без заперечень і зауважень.

Під час ревізії управління виявило фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 1 003 300 грн, з яких відшкодували 915 400 грн, інші порушення фінансової дисципліни - на суму 1 165 400 грн та неефективні управлінські рішення, що призвели до втрат на 1 009 500 грн.

Зокрема, на зарплату працівникам підприємства, яке займається благоустроєм, у 2019 році було виділено 1 715 800 грн. Ці гроші мали б отримати робітники, які безпосередньо виконували роботи з благоустрою, визначені кошторисом витрат, - всього 21 людина. Проте під час перевірки виявилося, що у квітні-вересні 2019 року кошти використовували для оплати і адміністративним працівникам підприємства - всього 288 700 грн.

У червні, жовтні та грудні 2018 року на товариство, яке мало займатися інвентаризацією земель Косова, списано 399 100 грн без отримання послуг.

Підряні організації в актах виконаних робіт завищували вартість виконаних робіт на загальну суму 139 500 гривень. Протягом перевірки підприємства повернули частково 94 500 грн.

Матеріали ревізії передано у Косівське відділення поліції ГУНП в Івано-Франківській області для розгляду і прийняття рішення відповідно до вимог КПКУ.

Нагадаємо, на Прикарпатті поліція "накрила" нарколабораторію, власник якої ще й мав зброю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"