Як у Карпатах тренувалися снайпери ССО

В Силах спеціальних операцій ЗС України вперше проведено літній збір снайперів з виконанням завдань в гірській місцевості

Про це повідомили на сторінці Командування Сил спеціальних операцій, пише Depo.Прикарпаття.

Гори, безшумне пересування та маскування розвідників в тилу противника, перепади висот, ущелини з завихрінням вітрів на дистанції польоту кулі та багато іншого чекало на спецпризначенців під час літнього збору снайперів. У Силах спеціальних операцій ЗС України вперше проведено літній збір снайперів з виконанням завдань в гірській місцевості. Протягом декількох днів відпрацьовувались питання пересування снайперських пар гірською місцевістю на великі відстані, маскування, ведення стрільби в гірській місцевості з ураженням умовного противника.

Також в зборах прийняли участь представники компанії виробників зброї та тепловізійних приладів, які проводили різнопланові семінари, надавали допомогу під час виконання вправ стрільб вдень та вночі з використанням тепловізійних прицілів і передоб’єктивних тепловізійних насадок.

Проведення даних зборів підвищує рівень підготовки особового складу та дає можливість снайперам обмінюватися досвідом своєї ювелірної роботи.

Читайте також: Прикарпатські енергетики розповіли, які кандидати найбільше обклеюють електроопори

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook