UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Калуші зростає соціальне сирітство

Однією з причин зростання соціального сирітства у Калуші, як і по Україні в цілому, є збільшення відсотку народжених дітей у сім’ях, де батьки за станом здоров’я не можуть виконувати батьківські обов’язки

У Калуші зростає соціальне сирітство…

Про це повідомляє Depo.Прикарпаття з посиланням на "Вікна".

Цього тижня виконавчий комітет Калуської міської ради заслухав інформацію про роботу комісії з питань захисту прав дитини за 2019 рік. Ця комісія є консультативно-дорадчим органом. Її рішення враховуються при прийнятті рішень виконкому, рішень суду (якщо йдеться про позбавлення батьківських прав) тощо. За словами начальника служби у справах дітей Калуської міської ради Лесі Дзундзи, у 2019 році відбулося 16 засідань комісії з питань захисту прав дитини, на яких розглянуто 170 питань. Для порівняння у 2018 році комісія розглянула 201 питання.

Найбільше питань, які комісія розглядала торік, стосуються захисту майнових та житлових прав дітей (48), встановлення статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (12), встановлення статусу дітей, постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (20), встановлення опіки/піклування (13), доцільність позбавлення батьківських прав (31), встановлення графіка побачення (8).

Як зазначила Леся Дзундза, з 31-єї заяви про позбавлення батьківських права 10 заявникам відмовили. Також комісія в інтересах дітей підтримала позбавлення батьківських прав трьох матерів. Однією з причин зростання соціального сирітства у Калуші, як і по Україні в цілому, є збільшення відсотку народжених дітей у сім’ях, де батьки за станом здоров’я не можуть виконувати батьківські обов’язки. Наприклад, мають психічні розлади.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"