UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Калуші урочисто відзначать День захисника України

Заходи з наголи свята у Калуші розпочнуться 10 жовтня

У Калуші урочисто відзначать День захисн…

Калуська міська рада затвердила план заходів з підготовки та відзначення в місті Дня захисника України, інформує Depo.Прикарпаття.

10 жовтня о 14:15 у Калуській центральній бібліотеці ім.Тараса Шевченка відбудеться презентація збірника матеріалів "Калущина в національно-визвольній боротьбі".

10 жовтня о 18:00 в Палаці культури "Юність" відбудеться концерт, у рамках всеукраїнського патріотично-мистецького проекту "Армія з народом".

11 жовтня о 10:00 у Меморіальному комплексі "Криївка Черемоша" (лісовий масив Підгірки) розпочнуться військово-спортивні патріотичні змагання серед учнів загальноосвітніх шкіл міста з нагоди відзначення Дня захисника України та 77-річчя створення УПА.

13 жовтня о 15:00 на площі Героїв відбудеться святкова програма "Під твоїм покровом, Богородице".

14 жовтня об 11:00 на площі біля пам’ятника Роману Шухевичу розпочнуться урочистості "Лицарям української незалежності".

14 жовтня о 13.00 у ЗОШ І-ІІ ст. № 8 відбудеться відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику АТО (ООС) Богдану Гавриліву, о 14:30 у ЗОШ №3 — відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику АТО (ООС) Богдану Ризаничу.

15 жовтня о 16:00 у дитячо-юнацькій спортивній школі "Сокіл" організують відкриття пам’ятного стенду Героям Калущини.

Нагадаємо, в Івано-Франківську з’явилась вулиця Романа Вірастюка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook