UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Франківську обрали керівника обласної дитячої клінічної лікарні

Після оголошення пропозицій, члени комісії заповнили протоколи і проголосували за кандидатів на посаду головного лікаря Івано-Франківської ОДКЛ

У Франківську обрали керівника обласної…

Про це повідомляє Depo.Прикарпаття з посиланням на "ГК".

Сьогодні, 4 лютого, в Івано-Франківську відбулося засідання конкурсної комісії департаменту охорони здоров’я ОДА щодо зайняття посади генерального директора КНП "Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня".

До участі в конкурсі на цю посаду допустили п’ять кандидатів – Ларису Підвербецьку, Тараса Мельника, Ярослава Криштафовича, Ігоря Дмитренка та Олега Курташа. Після оголошення пропозицій, члени комісії заповнили протоколи і проголосували за кандидатів на посаду головного лікаря Івано-Франківської ОДКЛ.

Найбільше балів набрав Тарас Мельник. Він наразі обіймає посаду заступника головного лікаря ОДКЛ з хірургічної роботи. Тарас Мельник має вищу кваліфікаційну категорію по "Дитячій анестезіології" та "Організації управління охороною здоров’я". Провів понад 500 загальних знеболень новонародженим дітям.

"Я зроблю все можливе задля дітей. Основні плани на цей рік – гідно пройти перехідний період під час медичної реформи. І я обіцяю, що ми це зробимо. Лікарня має серйозну базу і кваліфікований персонал, ми згуртуємося і будемо розвиватися далі", – каже новий керівник ОДКЛ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"