У Франківську на міському озері встановили рятувальний пост

У районі міського пляжу виставлено рятувальний пост, задіяні два рятувальника та веслувальний човен

Про це повідомили в управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області, пише Depo.Закарпаття.

18 червня 2019 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено 3 рейди моточовном та 1 по берегу. З 13.00 год. до 20.30 год. в районі міського пляжу виставлено рятувальний пост, задіяні 2 рятувальника та веслувальний човен.

Не допущено до купання 12 дітей (вік 5-14 років), які були без нагляду дорослих. Не допущено до купання чотирьох громадян, які знаходились в забороненому місці (заплили за буї). Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер не допущено до купання в небезпечному місці двох підлітків.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції на міському озері в м. Коломия не допущено до купання в небезпечному місці сімох підлітків. Не допущено до купання 2 дітей (вік 10-12 років), які були без нагляду дорослих. 

18 червня 2019 року на міських озерах м. Івано-Франківськ, м. Коломия та на р. Дністер в м. Галич особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочивальників.

Нагадаємо, на оперативній нараді у мера Руслан Марцінків дорікнув керівнику Муніципальної варти Андрію Прусаку за неналежне патрулювання міського озера.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook