UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Франківську Архієпархія УГКЦ оголосила збір коштів на боротьбу з COVID-19

Митрополит Володимир Війтишин оголошує збір на потреби боротьби із пандемією

У Франківську Архієпархія УГКЦ оголосила…

Про це повідомляє Depo.Прикарпаття з посиланням на офіційний сайт Архієпархії УГКЦ.

Митрополит Володимир Війтишин звернувся до протопресвітерів, парохів, адміністраторів та вірян Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Каже, що віру в Бога в цей час треба виражати ще більш інтенсивною молитвою – індивідуальною і спільнотою. Особливо закликають молитися за недужих, за працівників медичної сфери, за людей слабких і незахищених, за нашу владу, яка несе відповідальність за безпеку, дочасне благо і здоров’я власного народу і усього людства.

Він додає, що Архієпархія спільно з Лікувально-діагностичним центром св. Луки запускає гарячу лінію для онлайн консультацій лікарів. На радіо "Дзвони" регулярно виступатимуть медики, що дозволить подолати панічні настрої. Окрім того, Архієпархії вдалось власними силами частково закупити необхідний захисний інвентар та антисептичні і дезінфікуючі засоби, які роздаватимуться потребуючим. Приміщення Івано-Франківської Духовної Семінарії наразі надали для потреб лікарів та медичного персоналу. А Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового м. Івано-Франківська замовив апарат штучної вентиляції легень, який буде переданий медпрацівникам.

"Розуміємо, що такі скромні ініціативи Архієпархії, у сьогоднішніх реаліях, не є достатніми задля вирішення складної проблеми, а тому щиро просимо всіх людей доброї волі, наших священників, вірних, зробити збірку на потреби боротьби із коронавірусною інфекцією. Така фінансова підтримка дозволить нам долучитися до допомоги медичній галузі нашого міста та області відповідним обладнанням, засобами захисту та дезінфекції. Щиро надіємось, що наша соціальна відповідальність допоможе у подоланні даної кризи і завдяки спільним зусиллям зможемо зробити все можливе аби запобігти масовому розповсюдженню вірусу на наших землях, а також своєчасно допомогти тим, хто вже захворів", – пише Війтишин.

Нагадаємо, що Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин надав вірним Архієпархії УГКЦ звільнення від обов’язку фізичної участі у Божественній Літургії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"