UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Шмигаль пригрозив звільненням керівнику обласної Укртрансбезпеки

На другій нараді поспіль Денис Шмигаль дорікає начальнику обласної Укртрансбезпеки Олегу Суковатому неефективною роботою

Шмигаль пригрозив звільненням керівнику…

Про це повідомляє Depo.Прикарпаття з посиланням на "КУРС".

Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль на апаратній нараді висварив керівника Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області за неефективну роботу.

Сьогодні керівник ОДА зачитав інформацію з Херсонської області, де за два тижні перевірили 5573 вантажних авто, зафіксували 254 факти перевезення вантажів з перевищенням вагових обмежень, за що нараховано €38 182 штрафів. "Мені з голови не йде сума €5 тисячо, яку ви заробили за рік. Зараз ви знов скажете, що у нас нема транзиту, нема машин, нема нічого",  сказав Шмигаль.

Олег Суковатий відповів, що працівники з Прикарпаття теж там працюють. "Тобто наші там заробляють €38 тисяч для Херсона, а тут хто працює?" – зіронізував Шмигаль.

Суковатий відповів: "Саме так, тільки повернулися з відрядження".

"Я не просто так до вас вчепився і третій раз підряд вас піднімаю. Я розумію, про що я говорю, і ви розумієте. Я не буду вас більше піднімати, я поставлю питання про невідповідність займаній посаді, і на тому закриємо всі дискусії", – підсумував Шмигаль.

Нагадаємо, що Денис Шмигаль представив список кандидатів на посади своїх заступників. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook