Протягом року у Франківську на рак захворіло понад 800 людей
У 2019 році кількість вперше зареєстрованих випадків онкологічних захворювань склала 841 випадок проти 868 у 2018 році
- Прикарпаття
-
7 лютого 2020 12:23

Сьогодні, 7 лютого, в Івано-Франківську відбулася конференція, присвячена Всесвітньому дню боротьби з раком, пише Depo.Прикарпаття з посиланням на "Галицький кореспондент".
У 2019 році кількість пацієнтів в Івано-Франківську, яким вперше встановлено діагноз раку становить 784 випадки проти 797 у 2018 році, що на 13 випадків менше.
"На сьогодні рак – одна із причин смертності наших громадян. Але ми маємо усвідомити, що з онкологічними захворюваннями можна і потрібно боротися. Хочеться, щоб кожного року кількість випадків захворюваності зменшувалася", – каже начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко.
У 2019 році кількість вперше зареєстрованих випадків онкологічних захворювань склала 841 випадок проти 868 у 2018 році. Кількість випадків значно більша за кількість пацієнтів, оскільки зросла кількість пацієнтів з виявленими кількома злоякісними захворюваннями різних локацій в одного пацієнта.
"Ми хочемо привернути увагу всіх людей до цієї проблеми. Не потрібно боятися діагностики, потрібно боятися діагнозу", – додає онкохірургиня Аліна Андріїв.
На першому місці по захворюваності на онкологічні хвороби у 2019 році є онкологічні хвороби шкіри – 121 випадок. На другому місці – онкологічні захворювання грудної залози, 95 випадків.
Захворюваність в Івано-Франківську на онкологічні хвороби знизилася – з 340,8 на 100 тисяч населення у 2018 році до 326,2 на 100 тисяч населення у 2019 році.
Нагадаємо, за які медпослуги і скільки платитимуть франківці в поліклініках та лікарнях.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:40Удар по Прикарпаттю: пошкоджена церква та потерпіла
- 11:36Меблі з бонусом: 28-річний прикарпатець віз у дивані партію AirPods Max
- 22:24Депутати з Івано-Франківська звернулися до Зеленського з вимогою змінити Конституцію для заборони абортів
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 08:155-річного хлопчика, якого шукали на Прикарпатті понад 3 доби, знайшли (ВІДЕО) Відео
- 21:51На Прикарпатті 5-річного хлопчика шукають рятувальники чотирьох областей ФОТО Відео
- 10:31Зникнення дитини на Прикарпатті: Масштабні пошуки тривають вже дві доби
- 21:11Самовар зі старовинними монетами намагався вивезти з України житель Франківщини ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 09:49На Прикарпатті всю ніч тривали пошуки 5-річного хлопчика, що заблукав у лісі ФОТО
- 21:43У Франківську горів склад в пів тисячі квадратних метрів (ФОТО) ФОТО
- 22:47Військовий, на якого напали в Івано-Франківську, прокоментував інцидент
- 23:55В Івано-Франківську двоє невідомих напали на військовослужбовця: його доправили до лікарні
- 18:41На Прикарпатті чоловіка засудили до 4 років ув’язнення за неправдиве мінування ринку
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 10:29 В Івано-Франківську спецслужби РФ планували теракт, завербувавши 15-річну школярку. Дівчина звернулася до СБУ ФОТО
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування