UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Протягом доби на Прикарпатті сталося понад 30 пожеж на відкритих територіях

Рятувальники просять краян не спалювати суху траву та не провокувати виникнення пожеж, котрі завдають чимало збитків господарству краю

Протягом доби на Прикарпатті сталося пон…

Про це повідомили в управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області, пише Depo.Прикарпаття.

За минулу добу на Прикарпатті зареєстровано 31 випадок загорань сухої трави на відкритій території. 

Локалізувати загорання та гасити пожежу сухої трави на відкритих територіях непросто, оскільки швидкість поширення вогню висока. Коли ж таке трапляється поблизу населених пунктів, існує велика ймовірність перекидання полум’я на житлові та господарські споруди. Виїзди на гасіння загорань сухої трави завдає чималих матеріальних втрат. Страждає від таких випадків і навколишнє середовище.

Ще один украй небезпечний фактор спалювання сухої трави – їдкий чорний дим. Для людей, схильних до алергій, опинитися у зоні згоряння сухостою дуже небезпечно. Найстрашнішим є випалювання трави в зоні міста, де на ґрунті і рослинах осідають важкі метали. Вдихаючи дим, люди отруюють свій організм. На сільських полях можуть вигоряти залишки отрутохімікатів, які використовують для обробки ґрунтів чи рослин. Небезпечні продукти згоряння вітер здатен переносити на великі відстані, тому можуть постраждати не лише безпосередньо палії. Після спалювання трави життя рослин і комах на цій території може відновитися не раніше, ніж через 5-6 років.

"Управління ДСНС в Івано-Франківській області звертається до усіх громадян із проханням не спалювати суху траву та не провокувати виникнення пожеж, котрі завдають чимало збитків господарству краю", - зазначають рятувальники.

Нагадаємо, на Прикарпатті хлопець отруївся грибами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook