UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Прикарпатські урядники вирішували, як боротися зі смертністю на дорогах

Відбулося засідання обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху

Прикарпатські урядники вирішували, як бо…

У середу, 19 лютого, за участі заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Дмитра Романюка відбулося засідання обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, пише Depo.Прикарапття з посиланням на "Галицький кореспондент".

Обговорювали актуальні питання наявності на  автомобільних дорогах (вулицях) місць концентрації ДТП та аварійно-небезпечних ділянок, плани щодо реалізації в поточному році заходів із їх зменшення, а також приведення доріг до належного експлуатаційного стану.

"Упродовж 2019 року на території області загинули 142 особи та в порівнянні з 2018 роком ця цифра зросла. Під час аварій на дорогах області щоденно в середньому відбувається десять дорожньо-транспортних пригод. Відповідно до урядових доручень ми повинні вжити відповідних заходів, спрямованих на визначення місць концентрації дорожньо-транспортних пригод та аварійно-небезпечних ділянок, активізувати роботу координаційних рад  і забезпечити приведення до належного експлуатаційного стану автомобільних доріг населених пунктів", – зауважив Дмитро Романюк.

На нараді акцентували на тому, що при наявності високої концентрації дорожніх пригод на відповідних ділянках доріг органи влади повинні ініціювати розгляд вирішення цих питань на всіх рівнях влади та для цього необхідно розробити карту з місцями концентрації дорожньо-транспортних пригод, проводити необхідну аналітику причин їх виникнення та забезпечувати встановлення відповідного дорожного обладнання. Йшлося й про досвід європейських країн щодо вирішення цих проблемних питань.

За результатами обговорення відповідним службам доручили провести обстеження наявних місць концентрації аварійно-небезпечних ділянок, розробити першочергові заходи покращення безпеки дорожнього руху в місцях концентрації ДТП, карти аварійно-небезпечних ділянок та забезпечити обладнання доріг необхідними технічними засобами організації дорожнього руху (освітлення пішохідних переходів, доріг, встановлення світлофорів, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, острівців безпеки бар’єрних огороджень та інше).

Нагадаємо, на Прикарпатті зіткнулися дві вантажівки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"