UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Прикарпатські студенти-психологи влаштували свято для хворих дітей

Лікар Свято" - молодіжний волонтерський проєкт діє з лютого 2015 року

Прикарпатські студенти-психологи влаштув…

Напередодні новорічних та різдвяних свят студенти-волонтери проєкту "Лікар Свято" факультету психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відвідали маленьких пацієнтів Обласної дитячої клінічної лікарні. Про це йдеться на сайті ВНЗ, пише Depo.Прикарпаття.

"Лікар Свято" - молодіжний волонтерський проєкт діє з лютого 2015 р. Його метою є психологічний супровід дітей та підлітків у стаціонарних відділеннях дитячого лікувально-профілактичного закладу засобами сміху, ігротерапії, арт-терапії.

Організатори - кафедра загальної та клінічної психології ПНУ ім. Василя Стефаника, Регіональний методично-організаційний моніторинговий центр з телемедичними консультаціями ОДКЛ та освітньо-благодійний проєкт "Янголи поруч".

Проєкт "Ігротерапія від Лікаря Свято", який підготували студенти-психологи під час навчання з проєктного менеджменту у Проєктно-освітньому центрі "Ангели змін", став переможцем і отримав фінансову підтримку.

"Вимушена ізоляція, надмірне переживання страху, зменшення кількості особистих зустрічей, самотність можуть знижувати рівень психічного здоров’я та благополуччя у населення. Особливо така ізоляція відчутна у лікувальних закладах, а сміх є чи не найкращим методом терапії негативних переживань та, згідно з науковими дослідженнями, покращує загальне самопочуття і сприяє одужанню. Тому я дуже вдячна нашим студентам-волонтерам за добре серце і за те, що знайшли час і змогли хоча б на деякий час подарувати казку маленьким пацієнтам лікарні", - зазначила координаторка проєкту "Лікар Свято", доцентка кафедри загальної та клінічної психології Мирослава Кулеша-Любінець.

Волонтерка Надія Селепій до заходу долучилася вперше: "Ми працювали злагоджено і дружньо, як справжня команда, бо все було добре організовано. Мене дуже зворушили слова вдячності від батьків та дітей".

Волонтери вручили близько 500 подарунків, які закупили за кошти грантової програми "Тепле Місто".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"