UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Прикарпатські поліцейські вивчили мову жестів

Поліцейські вивчали етику та класифікацію форм інвалідності, основи дактилю (пальцевої абетки) та жестової мови, а потім відпрацьовували навички у конкретних ситуаціях 

Прикарпатські поліцейські вивчили мову ж…

Про це повідомили в поліції Івано-Франківської області, пише Depo.Прикарпаття.

З 29 липня по 2 серпня в Івано-Франківську проходив тренінг: "Жестова мова для поліцейських" – новий підхід в наданні поліцейських послуг людям із порушеннями слуху та/або мовлення і тривав тиждень. 

У ньому взяли участь 22 правоохоронців. Завдяки співпраці Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області з громадською організацією "Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю "Міст"" (м. Полтава), її директоркою Наталею Московець, поліцейські мали можливість навчитись знаходити спільну мову з людьми, які мають порушення слуху.

"В Івано-Франківській області проживає велика кількість людей, які мають порушення слуху. Тільки в місті проживає більше тисячі людей, які не чують. Ми вивчили основи жестової мови задля того, щоб люди, які мають порушення слуху відчували, що вони дійсно захищені", – розповіла Наталія Московець.

Впродовж тижня поліцейські вивчали етику та класифікацію форм інвалідності, основи дактилю (пальцевої абетки) та жестової мови, а потім відпрацьовували навички у конкретних ситуаціях. Тренінг спрямований на поліпшення комунікації між поліцією і людьми з проблемами слуху та мовлення. Навички жестової мови сприятимуть більш оперативному реагуванню на повідомлення громадян з особливими потребами. Поліцейські вивчали не тільки ситуативні жести, але й тематичні, які пов’язані з їхнім фахом. Завершився тренінг складанням іспитів. Найвідповідальнішим завданням було поспілкуватися на задану тематику з людьми, що не чують, які теж були присутні на іспиті.

"Цей тренінг є дуже важливим для працівників поліції, тому що основне наше завдання – захист прав громадян. Ми повинні реагувати без винятку на всі повідомлення та заяви", – відзначив начальник ГУНП в Івано-Франківській області Володимир Голубош.

Правоохоронці певні, що ці знання покращать їхнє спілкування з людьми, які мають порушення слуху та мови. 

Нагадаємо, у Франківську перевірять, чи гойдалки безпечні для дітей.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"