Прикарпатські поліцейські відправились у зону бойових дій
Невдовзі додому повернуться правоохоронці, які вже понад два місяці несуть службу на сході України
У вівторок, 13 липня, у зону бойових дій на Донбасі відправився зведений загін поліцейських з Івано-Франківщини. Про це Depo.Прикарпаття повідомляє за даними поліції.
Цього разу на схід вирушили 30 працівників органів нацполіції, які вже неодноразово несли службу у бойових умовах. Там прикарпатські правоохоронці змінять своїх колег, які вже понад два місяці не бачили рідного дому.
Читайте також: Україна озброює світ: Що за літаки Ан-74 будуть виготовляти у Канаді
Серед основних завдань правоохоронців у зоні бойових дій залишається забезпечення правопорядку в населених пунктах, спокою та безпеки їх мешканців, організація пропускного режиму на визначених об’єктах.
Нагадаємо, що на Прикарпатті незаконно заволоділи землями "Буковелю" вартістю 20 мільйонів гривень. До шахрайських схем причетні мешканці Одещини та Закарпаття.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття