На Прикарпатті відкрили виставку-ярмарок на підтримку полонених моряків

Митці з різних куточків України писали картини на подарунок і на підтримку хлопцям, які зараз є військовополоненими 

У Надвірнянській міській раді до 21 червня включно діятиме благодійна виставка під назвою "Повернення додому" в підтримку полонених українських моряків, пише Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу Надвірнянської міської ради.

Відкрили виставку Євгенія та Дмитро Ейдери, батьки наймолодшого полоненого Андрія Ейдера.

За словами організаторів, митці з різних куточків України писали картини на подарунок і на підтримку нашим хлопцям, що зараз є військовополоненими на Росії. За приклад була взята картина Беати Куркуль "Маленький кораблик, повертайся додому", намальована у перші дні полону наших моряків. Художники відтворили 24 "копії", але у своєму стилі і зі своїми емоціями. Самі картини будуть подаровані нашим героям після їхнього звільнення.

У рамках проекту відбуватиметься ще й благодійний ярмарок, де кожен зможе придбати картини, ювелірні, шкіряні та керамічні вироби. Для благочинного аукціону свої роботи надали й місцеві митці Надвірнянщини.

"Хлопці чекають листів тож просимо бажаючих написати слова підтримки. Наші захисники повинні знати, що вони потрібні Україні", – запевнили батьки полоненого моряка Андрія Ейдера.

Усі кошти з ярмарку передадуть батькам полонених.

Нагадаємо, у Мукачеві донорами крові стали понад 600 людей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття