На Прикарпатті поліція виявила майже 400 випадків неналежного виховання дітей

За шість місяців 2019 року працівники підрозділів ювенальної превенції Прикарпаття виявили та задокументували 377 фактів неналежного виконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей

Про це повідомили у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини, пише Depo.Закарпаття.

Цього року поліцейські задокументували 377 фактів неналежного виконання.  Йдеться про ситуації, коли батьки нехтують піклуванням про своїх дітей та їх вихованням. Статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу батькам або особам, які їх замінюють, зокрема за ухилення від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей. За такі дії, чи радше бездіяльність у зазначений період ювенальні поліцейські Івано-Франківщини склали 354 адміністративних протоколи, причому 53 з них – за повторне протягом року після накладення адміністративного стягнення правопорушення.

Батьки несуть відповідальність за вчинення неповнолітніми віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років адміністративного правопорушення чи кримінальнокарних діянь, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність. Цьогоріч на Прикарпатті вже задокументовано 23 таких випадки. 

Нагадаємо, на Прикарпатті люди вимагають покарання для депутата-винуватця смертельного ДТП.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття