На Прикарпатті невідомі особи представляються спостерігачами ОПОРИ

Усі довготермінові спостерігачі ОПОРИ офіційно зареєстровані окружними виборчими комісіями області та мають відповідні посвідчення

15 липня невідомі особи прийшли до дільниці і задавали питання, представившись членами Громадянської мережі ОПОРА, йдеться на сайті мережі, пише Depo.Прикарпаття. Про це розповіла член дільничної виборчої комісії №260454  у Стопчатові Косівського району. Про цей випадок ОПОРА повідомила поліцію.

"Близько 17:35 приходило двоє невідомих людей, представились Громадянською мережею ОПОРОЮ і цікавились чи є поблизу дільниці агітаційні матеріали. Я відповіла, що немає, вони побачили, що справді агітаційних матеріалів немає і поїхали", - розповіла Ольга Романюк, член ДВК №260454. Вона додала, що  всередину виборчої дільниці  ці люди не заходили та посвідчення не показували. 

"Спостерігачі ОПОРИ 15 липня не приїжджали у Стопчатів і не приходили на дільницю, - сказав Богдан Морикіт, координатор спостереження ОПОРИ за виборами на Івано-Франківщині. – Крім того, усі довготермінові спостерігачі ОПОРИ офіційно зареєстровані окружними виборчими комісіями області та мають відповідні посвідчення. Наголошуємо, що усі довготермінові спостерігачі при відвідинах окружних чи дільничних виборчих комісій демонструють свої посвідчення офіційних  спостерігачів від громадської організації". 

Нагадаємо, у Верховинському районі на Прикарпатті люди готуються перекривати дорогу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook