UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Прикарпатті будуть поліцейські, які реагуватимуть виключно на виклики про домашнє насильство

На Прикарпатті на обліку перебуває 2364 особи, що вчиняють домашнє насильство

На Прикарпатті будуть поліцейські, які р…

Незабаром у Івано-Франківську впроваджується пілотний проект "ПОЛІНА", на який вже відібрано 10 працівників поліції, які реагуватимуть виключно на виклики про домашнє насильство. Ці працівники пройшли відповідне навчання, повідомили у пресслужбі Івано-Франківської ОДА, пише Depo.Прикарпаття.

Нині в області на обліку перебуває 2364 особи, що вчиняють домашнє насильство, інформує пресслужба ІФ ОДА,

Керівництво управління превентивної діяльності обласного управління поліції спільно з представниками служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї та молоді, департаменту молоді та спорту, керівником центру психологічної допомоги обговорили налагодження тісної взаємодії між мобільною групою та ними, в процесі реагування на факти домашнього насильства, які будуть вчинятися на території міста Івано-Франківська.

Крім того, з працівниками, які були відібрані у вказаний проект проведені заняття по вивченню вимог нормативно-правових актів, що стосуються домашнього насильства. Кожному працівникові було наголошено на режим роботи мобільної групи, матеріально-технічне забезпечення, основні завдання при реагуванні на факти домашнього насильства.

Нагадаємо, у Франківську у продавчині витягали шампур з ноги.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook