UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Місцеві вибори: Хто проходить в Івано-Франківську обласну раду (СПИСОК)

Обласна територіальна виборча комісія опрацювала 100 % протоколів 

Місцеві вибори: Хто проходить в Івано-Фр…

Як інформує Depo.Прикарпаття з посиланням на Бліц-Інфо, за результатами виборів до Івано-Франківської обласної ради потрапили шість партій:

  • Свобода – 19, 51% (18 депутатських мандатів)
  • Європейська солідарність – 17,25 % (17 депутатських мандатів)
  • За майбутнє –16, 33 % (16 депутатських мандатів)
  • Батьківщина – 14,86 % (14 депутатських мандатів)
  • Платформа громад – 10, 33% (10 депутатських мандатів)
  • Слуга народу – 8, 85 % (9 депутатських мандатів)

Обрані депутатами за виборчими округами від "Свобода":

  1. Королик Михайло
  2. Вітенко Микола
  3. Загурський Олег
  4. Дебенко Ігор
  5. Шевчук Ігор
  6. Щербій Наталія
  7. Рудик Марія
  8. Піцуряк Манолій
  9. Тебешевська Оксана
  10. Понайда Олег
  11. Іваночко Михайло
  12. Дяків Юрій

Обрані депутатами за виборчими округами від "Європейської Солідарності":

  1. Кушнір Володимир
  2. Кукурудз Ростислав
  3. Ткач Роман
  4. Градюк Тетяна
  5. Магаль Володимир
  6. Очкур Ігор
  7. Мазур Юрій
  8. Волошин Сергій
  9. Федоришин Володимир
  10. Приймак Іван
  11. Басараб Сергій

Обрані депутатами за виборчими округами від "За майбутнє":

  1. Бриндальсьский Андрій
  2. Шевченко Віктор
  3. Якимчук Михайло
  4. Мошура Роман
  5. Палійчук Микола
  6. Лащук Дмитро
  7. Білик Роман
  8. Сіреджук Дмитро
  9. Гондурак Віталій

Обрані депутатами за виборчими округами від "Батьківщини":

  1. Гладун Василь
  2. Слободян Любомир
  3. Іваськів Андрій
  4. Ленігевич Богдан
  5. Бардяк Євгенія
  6. Левицький Олександр
  7. Книшук Богдан
  8. Грицюк Дмитро
  9. Мельничук Василь

Обрані депутатами за виборчими округами від "Платформи громад":

  1. Боднарчук Володимир
  2. Депутович Іван
  3. Тринів Ігор
  4. Кобилянський Богдан

Обрані депутатами за виборчими округами від "Слуга народу":

  1. Яворський Андрій
  2. Кизимишин Назарій
  3. Івасик Василь

Перелік депутатів обраних за партійними списками:

ВО Свобода:

  • Сич Олександр
  • Чаплинська Наталія
  • Яцишин Володимир
  • Копильчук Інна
  • Федорців Сергій
  • Головатюк Людмила

Європейська Солідарність: 

  • В'ятрович Володимир
  • Глинський Юрій
  • Федорук Олександра
  • Перцович Наталія
  • Дьоміна Наталія
  • Левкович Андрій

За майбутнє: 

  • Шевченко Олександр
  • Мединський Микола
  • Мірус Антоніна
  • Мельниченко Оксана
  • Томенчук Богдан
  • Гораль Ліліана
  • Ганиш Ольга

ВО Батьківщина:

  • Гладій Василь
  • Книшук Орися
  • Кава Наталія
  • Гоголь Ярослава
  • Когут Оксана

Платформа громад:

  • Гончарук Олег
  • Виноградник Тарас
  • Карп Галина
  • Дзвінчук Дмитро
  • Корнелюк Мирослава
  • Іванів Назарій

Слуга народу:

  • Левконович Надія
  • Качур Олег
  • Саїв Сергій
  • Сивак Аріна
  • Савка Марія
  • Грищук Остап

Нагадаємо, хто увійде в Івано-Франківську міську раду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"