UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Минулої доби на Прикарпатті зареєстровано 19 випадків загорань сухої трави

Локалізувати загорання та гасити пожежу сухої трави на відкритих територіях непросто, оскільки швидкість поширення вогню висок

Минулої доби на Прикарпатті зареєстрован…

Протягом минулої доби на Прикарпатті зареєстровано 19 випадків загорань сухої трави на відкритій території, повідомляє управління ДСНС в Івано-Франківській області, пише Depo.Прикарпаття.

Локалізувати загорання та гасити пожежу сухої трави на відкритих територіях непросто, оскільки швидкість поширення вогню висока. Коли ж таке трапляється поблизу населених пунктів, існує велика ймовірність перекидання полум’я на житлові та господарські споруди. Виїзди на гасіння загорань сухої трави завдає чималих матеріальних втрат. Страждає від таких випадків і навколишнє середовище.

Ще один украй небезпечний фактор спалювання сухої трави – їдкий чорний дим. Для людей, схильних до алергій, опинитися у зоні згоряння сухостою дуже небезпечно. Та найстрашнішим випалювання трави є в зоні міста, де на ґрунті і рослинах осідають важкі метали. Вдихаючи дим, люди отруюють свій організм. На сільських полях можуть вигоряти залишки отрутохімікатів, які використовують для обробки ґрунтів чи рослин. Небезпечні продукти згоряння вітер здатен переносити на великі відстані, відтак можуть постраждати не лише безпосередньо палії.

Після спалювання трави життя рослин і комах на цій території може відновитися не раніше, ніж через 5-6 років.

Нагадаємо, що управління ДСНС України в Івано-Франківській області розповіло про необхідність дотримання правил безпеки під час відпочинку у гірській та лісовій місцевості.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme