UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Івано-Франківськ утворив ОТГ з Чернієвом та Підлужжям

Депутати франківської міськради проголосували за добровільне приєднання Чернієва та Підлужжя до Івано-Франківська

Івано-Франківськ утворив ОТГ з Чернієвом…

Про це йшлося дев’ятого жовтня на засіданні позачергової сесії франківської міськради, інформує Depo.Прикарпаття з посиланням на "Галку".

На порядку денному розглянули низку питань стосовно утворення Івано-Франківської ОТГ. Зокрема депутати проголосували за добровільне приєднання Черніївської та Підлузької сільських територіальних громад до Івано-Франківської міської територіальної громади.

Директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк каже, що нині місто нарешті ставить крапку в утворенні об’єднаної територіальної громади. "Ми робимо суттєвий крок у майбутнє. Місто має мати перспективи росту та розвитку. Ми суттєво збільшуємо територію, вирівнюємо території в розвитку, адже село теж має право на ті послуги, що є в місті", – каже Панасюк.

Міський голова Руслан Марцінків зауважив, що це направду історичне рішення для Івано-Франківська. "Ми одна велика родина. Створення ОТГ – це непростий процес, але це вимога часу. Відповідальність за це рішення повинен розуміти кожен депутат. Основні засади об’єднання – це добровільність. Цей шлях ми повинні пройти разом", – каже мер.

Сільський голова Чернієва (уже староста, – ред.) Богдан Грейда зауважив: "Ми об’єднуємося вперше. Багато чого невідомо, але спільне наше рішення, думаю, принесе нам багато користі".

Нагадаємо, що депутати Івано-Франківської міськради звернулись до керівництва країни щодо недопущення запровадження особливого статусу окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook