Двоє франківців вибороли ліцензії на Паралімпійські ігри

Нещодавно в Дубаї відбувся чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку

Двоє франківців вибороли ліцензії на Пар…

Як повідомляють на сторінці департаменту молодіжної політики та спорту, у складі збірної команди України змагались спортсмени з Івано-Франківська Юлія Шуляр та Павло Волуйкевич, пише Depo.Прикарпаття.

У змаганнях з бігу на 400 метрів Юлія посіла друге місце з результатом 56,04, а Павло посів четверте місце на дистанції 1500 метрів з результатом 3.58,56.

Завдяки цим результатам Юлія та Павло вибороли ліцензію на участь у XVI літніх Паралімпійських іграх 2020 року, які відбудуться у Токіо (Японія).

Нагадаємо, що переможцями Всеукраїнського радіодиктанту стали троє прикарпатців.