UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

До Надвірної з'їхались волонтери з усієї України

З 18 серпня по 1 вересня в Надвірні відбуватиметься волонтерський табір "Будуємо Україну Разом", в якому візьмуть участь волонтери з усієї України

До Надвірної з'їхались волонтери з усієї…

Про це повідомляє Depo.Прикарпаття з посиланням на "Бліц-Інфо".

Під час табору БУР відбудеться ремонт помешкань двох сімей, що цього потребують. Також, волонтери розпочнуть капітальний ремонт нового молодіжного центру Надвірної "Твоя можливість".

Будуємо Україну Разом (БУР) - це волонтерський табір, який через спільну працю об’єднує активну молодь, виховує в ній соціальну відповідальність та розвиває локальні громади у різних куточках України. Діяльність проекту почалася з м. Краматорськ, де в 2014 відновили 25 квартир, що були зруйновані під обстрілами. З того часу, волонтери провели 42 табори, в яких взяло участь 2072 волонтери. Разом з ними БУР допоміг відремонтувати домівки 170-м сім’ям та створив 12 молодіжних платформ по всій Україні. Основним фокусом роботи на волонтерському таборі є допомога соціально незахищеним сім'ям з облаштування їхніх помешкань. У Надвірні допомагатимуть двом сім'ям.

Крім допомоги сім'ям, БУР також розпочне ремонт приміщення Надвірнянської юнацької бібліотеки за адресою вул. М.Грушевського, 4, яке планують переобладнати в сучасний молодіжний центр.  Два тижні волонтери зі всієї україни будуть робити ремонт приміщення, в яких буде лекторій та коворкінг для молодих надвірнянців. Завдяки кооперації влади, молоді та громади міста - новоутворена команда створюватиме ідеальну атмосферу в приміщенні для дозвілля та саморозвитку.

БУР допомагає сім’ям військових та переселенців, багатодітним сім’ям та родинам з дітьми, що мають інвалідність. Окрім цього, важливим напрямком роботи БУР є розвиток локальних громад - через створення громадських просторів та молодіжних хабів, спільною працею волонтерів БУРу та громади, спільними вечорами за кіно чи лекцією, спільними співами навколо ватри і міцними обіймами на прощання.

Читайте також: У Франківську дерева вдягнуть у в’язані шалики

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook