UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Дихати через раз: Сім найбільш забруднених вихлопами франківських вулиць

В 2019 р. відібрано для лабораторних досліджень 1305 проб атмосферного повітря, з них 270 або 2,1% не відповідають вимогам 

Дихати через раз: Сім найбільш забруднен…

Про це повідомляє Depo.Прикарпаття з посиланням на "Голос-інфо".

В Обласному лабораторному центрі повідомили результати досліджень атмосферного повітря в зонах впливу автотранспорту – в Івано-Франківську та деяких населених пунктах області.

Так, у 2019 році перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі у місті Івано-Франківську реєструвались за такими показниками:

– вміст оксиду вуглецю: вулиці Довга – Галицька, Деповська, Мартинця – Вітовича, Галицька – Дністровська, Привокзальна; 

– діоксид азоту: перехрестя вулиць Галицька-Тролейбусна-Пасічна, вул. Привокзальна, Вовчинецька, Дністровська, Тарнавського, Залізнична, Незалежності, Довга;

– за вмістом пилу: перехрестя вулиць Галицька-Тролейбусна-Пасічна, Вовчинецька, Галицька, 65, Дністровська, Незалежності, Залізнична.

Перевищення фіксувались незначні, в межах 1,1 – 1,5 ГДК, в основному на перехрестях, біля вокзалів та транспортних розв’язок. 

Про перевищення інформували органи місцевої влади.

В 2019 р. відібрано для лабораторних досліджень 1305 проб атмосферного повітря, з них 270 або 2,1% не відповідають вимогам гігієнічних регламентів "Гранично-допустимі концентрації хімічних і біологічних чинників в атмосферному повітрі населених місць". 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"