UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Депутати Калуської міської ради отримали посвідчення і склали присягу

Депутатами Калуської міської ради стали 38 кандидатів від дев’яти партій 

Депутати Калуської міської ради отримали…

Голова Калуської міської територіальної виборчої комісії оприлюднила результати місцевих виборів і вручила посвідчення депутатам нового скликання, інформує Depo.Прикарпаття з посиланням на Вікна.

Присягу зачитав найповажніший депутат — 67-річний Роман Боднарчук (ВО "Батьківщина"). Посвідчення отримали 37 депутатів із 38-ми. Не було тільки Оксани Савчук (ВО "Платформа громад"). Її посвідчення отримала Ірина Павлів.

Депутатами стали 38 кандидатів від дев’яти партій:

ВО "Свобода":

  1. Онуфрик Любомир Ярославович — за списком;
  2. Попельницька Алла Володимирівна — за списком;
  3. Тихий Мирослав Васильович — на окрузі №1;
  4. Білецький Богдан Ігорович — на окрузі №3;
  5. Білоус Інна Петрівна — на окрузі №4;


ВО "Батьківщина":

  1. Боднарчук Роман Михайлович — за списком;
  2. Шийко Сергій Іванович — за списком;
  3. Сікора Ольга Мирославівна — перший кандидат;
  4. Матківська Галина Ярославівна — на окрузі №1;
  5. Гаврилишин Михайло Богданович — на окрузі №3;
  6. Барнич Тарас Ярославович — на окрузі №4;


Українська партія:

  1. Бараник Андрій Миколайович — за списком;
  2. Шутяк Оксана Богданівна — перший кандидат;
  3. Дзундза Василь Степанович — на окрузі №1;
  4. Мазурик Іван Іванович — на окрузі №2;
  5. Вайда Руслана Богданівна — на окрузі №3;


ВО "Платформа Громад":

  1. Соколовський Олександр Дмитрович — за списком;
  2. Білінський Петро Степанович — за списком;
  3. Павлів Ірина Василівна — за списком;
  4. Мороз Федір Григорович — перший кандидат;
  5. Савчук Оксана Ігорівна — на окрузі №2;


"Європейська солідарність":

  1. Воконоголь Сергій Євгенійович — за списком;
  2. Гуш Надія Богданівна — за списком;
  3. Коваль Олександр Михайлович — за списком;
  4. Очкур Ірина Григорівна — перший кандидат;


"Слуга народу":

  1. Гільтайчук Віктор Вікторович — за списком;
  2. Вальнюк Дмитро Мирославович — за списком;
  3. Галайда Богдана Ігорівна — за списком;
  4. Бербець Віктор Густавович — перший кандидат;


Народний рух України:

  1. Тимків Володимир Ярославович — за списком;
  2. Кирилович Леся Омелянівна — за списком;
  3. Погинайко Юрій Павлович — перший кандидат;


УДАР:

  1. Полянська Наталія Євгенівна — за списком;
  2. Куц Сергій Леонідович — за списком;
  3. Нижник Олег Богданович — перший кандидат;


"За майбутнє":

  1. Гук Оксана Володимирівна — за списком;
  2. Чепіль Петро Михайлович – за списком.

Нагадаємо, що голова Городенківської ОТГ Богдан Кобилянський оприлюднив список претендентів на посади старост.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"