UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Де в Карпатах шукати найкращі грибні місця осіннього сезону 2020

Поїздка по гриби в Карпати – відмінний спосіб провести час на свіжому повітрі, в гущі дрімучого лісу

Де в Карпатах шукати найкращі грибні міс…

Перша грибна хвиля в Карпатах триває до двох тижнів з кінця травня до початку червня, але справжній час пік настає восени, коли після дощів ліси рясніють різноманітними грибами: крім білих, лисичок і підберезників, з’являються підосичники, маслюки, оленячі ріжки, опеньки, пише Depo.Прикарпаття з посиланням на Travel24.

Прикарпаття

Кривопільський перевал ідеальне місце для старту. Перевага в тому, що тут можна знайти гриби недалеко від дороги. І добиратися нескладно – сюди веде автошлях Р24 Ворохта — Верховина. Якщо бачите, що на узбіччі дороги стоять машини, значить саме там і потрібно зупинятися і йти у глибину лісу – ймовірність назбирати білих грибів тут завжди висока.

Ще є Бангофа. Починати варто з Верховини до Шибеного і далі 10 кілометрів пішки. Розташована у Верховинському районі, майже на межі з Румунією, біля гори Піп Іван. У цьому місці зустрічаються переважно білі гриби. Потім у списку – Царівка. Її ще називають "Полонина грибна". Доїхати сюди найзручніше з Івано-Франківська до Верховини, з Верховини – до Дземброні, а далі – в гори. Тут порівняно нескладний маршрут і ліс, де не треба продиратися по хащах. Найчастіше зустрічаються білі гриби та лисички. 

Досвідчені грибники радять вирушати до гірських хребтів Бескид (масив між ріками Стрий, Опір і Мизунка на межі Львівської та Івано-Франківської областей). Тут знаходиться заповідник "Сколівські Бескиди", де серед букових і хвойних лісів зростає 57 видів грибів, і серед них удосталь короля грибів – білого. Хороші місця для грибного полювання – околиці сіл Орів, Орявчик, Тухля, Гребенне.

Закарпаття

Грибні місця є в околицях озера Синевир, села Лумшори, яке прославилося останнім часом "карпатським джакузі" – купанням у чанах із сірководневою водою. Гарні для тихого полювання села Драгово, Вишка, Колочава. Закарпатські грибники радять забиратися в глухі села: у Свалявському районі це Родникова Гута (багато підберезників) та Солочин; у Мукачівському районі – Микулинці, Ільківці, Щасливе, Крите. У Закарпатських лісах водиться навіть трюфель.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Прикарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme